Я і всесвіт

І знову про гроші як про енергію. Про матеріальний добробут як про прояв внутрішнього достатку.

На початку нової епохи ми маємо усвідомити, що поняття "багатство" вже перестало асоціюватися лише з наявністю великої кількості грошових знаків. Гроші - не мета, це лише засіб для того, щоб відчувати себе комфортно в цьому світі, щоб бути вільним у пересуванні планетою, щоб реалізовувати свої творчі проекти... Гроші - це енергія. Куди її спрямуєш, туди вона й потече.

Червень - місяць розквіту сил Природи, місяць щастя і радості. У червні Сонце проявляє всю свою енергію і силу. І відбувається це в дні Літнього Сонцестояння 19-23 червня. У цьому році у нас абсолютно унікальна ситуація. 21 червня станеться одне з найпрекрасніших, найзначніших та рідкісних астрологічних явищ - Молодик в Раці, Сонячне затемнення, і це все збігається з днем Літнього Сонцестояння, енергетично найпотужнішим днем в році. Це розквіт Життя, кульмінація, пік!

Мудреці стверджують, що почуття вдячності має найвищі вібрації, такі ж як безумовна любов.

Більшість з нас, людей, приходить в культові споруди або молиться вдома з ПРОХАННЯМ. З проханням про здоров'я, про гроші, про щастя, про дітей і сім'ю ... Але мало хто обтяжує себе словами ПОДЯКИ. Подяки за те, що маєш на сьогоднішній день.

В ніч з 6 на 7 травня земляни спостерігатимуть пік метеоритного дощу Ета-Акватиди. Це маленькі частинки комети Галлея, яка наближається до Землі кожні 76 років. Багато століть ці частинки утворюють потік. І прибуває цей потік на Землю з боку сузір'я Водолія. Цей енерго-інформаційний помах крила Всесвіту направлений з того сузір'я, в епоху якого вступила Земля. І супроводжує він третій і останній в цьому році Супермісяць.

Телець - земний знак матеріальних цінностей, грошей, фінансового благополуччя, золотовалютних запасів, природних ресурсів, продовольства, багатства землі і всіляких накопичень.

Рано вранці о 5.35 за Києвом два світила Місяць і Сонце будуть дивитися одне на одного з різних кінців Зодікального кола, перебуваючи в протилежних знаках - в Терезах і Овні.

Людська цивілізація рухається вперед, розвиває науку і техніку, здійснює польоти в космос і створює адронний коллайдер. Але незважаючи на це, в свідомості багатьох людей ще живуть "забобони" (як кажуть у нас в Україні), оманливі шаблони, що залишилися в спадщину з темних віків. Це стосується в першу чергу високосного року, 29 лютого, а також цифри 13, особливо якщо дата 13 випадає на п'ятницю.
 

EK ONG KAR SAT NAM

SIRI WAHE GURU

Індія дивовижна країна! Вона разюча тим, що її величезний, багатонаціональний і мультирелігійний народ живе в мирі, шануючи і поважаючи всі свої традиції, звичаї, свята, при цьому абсолютно не утискаючи «іновірців».

Мова – це один з маркерів ідентифікації нації. Немає мови – немає нації. Наш неповторний національний генетичний код, українська мова, є однією з наймелодійніших, найбагатших лексично, найдревніших мов світу. І це загально відомий факт.

Страницы