Хронологія поглядів в контексті подій

 • 08.03.2018

  Любі, ніжні, кохані!

  Дружини, мами, доньки, сестри!

 • 07.03.2018

  Більш-менш холодна зима з великою кількістю снігу показала неспроможність міських служб Києва, відповідальних за прибирання снігу. Якщо магістральні шляхи в місті прочищені, то вулиці, що з'єднують ці магістралі залишаються без уваги комунальщиків. Це більше стосується автомобілістів. Про пішоходів взагалі ніхто не думає.

 • 06.03.2018

  Останній раунд протистояння колишніх друзів завершився абсолютною перемогою українця з рахунком 3 : 0. Чому 3 : 0? По-перше, один бал за те, що перестав існувати «Міхомайдан». Нарешті українські правоохоронні органи зробили те, що мали б зробити давно – ліквідували осередок напруги і небезпеки  для киян в центрі столиці.

 • 03.03.2018

  В українському суспільстві знову тривога. Черговий раз потрібно напружуватися, скасовувати звичний перебіг більш-менш налаштованого повсякденного життя. В школах скасували заняття, підприємства змушені працювати в режимі економії природного газу. Мова йде про зниження температури теплоносія в мережах теплотрас, що забезпечують обігрів житлових будинків.

 • 01.03.2018

  Президент ініціював прес-конференцію. Непланова, термінова зустріч з журналістами – це те, що може сказати про якісь важливі події та інформацію, які саме в цей час необхідно донести суспільству і світу саме першій особі держави. І що по факту ми дізналися, послухавши виступ лідера держави та його відповіді на запитання журналістів?

 • 27.02.2018

  Те, що забудовники в Києві в гонитві за надприбутками нехтують будівельними нормами, не звертають уваги на санітарні вимоги, протипожежну безпеку, видно неозброєним оком. Для того, щоб порушення, про які йдеться, були виявлені, не потрібно спеціальної освіти.

 • 24.02.2018

  Телеканал «Еспресо ТВ» словами пана Муженка інформує громадян України, що вони мають бути готові до широкомасштабної агресії з боку Росії. Як собі уявляє людина в чині генерала армії України на посаді начальника Генерального штабу ЗСУ ми маємо готуватися до цього? Можливо, все залишити і, використовуючи «безвіз», виїхати за кордон?

 • 22.02.2018

  22 лютого о 10.00 біля центрального входу в будівлю КМДА зібралися активісти-мешканці Києва, протестуючи проти хаотичної забудови столиці України. На плакатах, які тримали в руках учасники ініціативних груп, відображені всі конфліктні будівельні майданчики, де вже на різних стадіях ведеться будівництво. При цьому, будівельники порушують існуючі норми і правила у сфері будівництва.

 • 21.02.2018

  21 лютого 2018 року відбулася акція в підтримку політв’язнів-українців, яких катують в тюрмах анексованого Росією Криму та по всій Російській Федерації.

 • 20.02.2018

  З портретів, розвішаних на громіздких металевих конструкціях, споглядають палаючі, живі очі. Люди, зображені на портретах, повні життя і надій. Зустрічалися з ними, стикалися, однаково сприймали звуки Народної Революції, дихали одним повітрям, просоченим гаром палаючих автомобільних шин. Вони були обрані з невідомих критеріїв долі. Мабуть, в таких випадках йдуть першими кращі.

 • 19.02.2018

  88 млрд. доларів США – така сума надана Іраку світовим співтовариством на відшкодування втрат внаслідок війни з ісламістами ІДІЛ. Кошти підуть на відновлення інфраструктури та розвиток економіки країни.

 • 15.02.2018

  Черговий раунд протистояння чинного президента України та екс-президента Грузії виграв українець з рахунком 2 : 0. Чому саме так? Тому, що вдалося не тільки затримати грузина, але й депортувати його в Польщу. Чому не в Грузію, де на Міхо дуже очікують за його «реформи», які він так «успішно» проводив за часів свого президентства?

 • 12.02.2018

  В Києві, в столиці України відбувається масований наступ забудовників на життєвий простір мешканців міста. Будівельні компанії, не звертаючи уваги на потреби людей, їхні права, нехтуючи усіма нормами і здоровим глуздом, знаходять будівельні майданчики та зводять багатоповерхові «свічки» в самому центрі українського мегаполісу.

 • 04.02.2018

  Відбувся мітинг-протест в Солом'янському районі Києва. Люди, мешканці мікрорайону Привокзальний, прийшли сім'ями висловити своє обурення через безпрецедентно грубе і, швидше за все, злочинне ігнорування забудовниками норм і законів у сфері містобудування.

 • 01.02.2018

  Розвиток суспільства в правильному напрямку відбувається тоді, коли люди, які живуть сьогодні, можуть сказати, що теперішнє покоління живе краще попереднього і є перспективи, що наші нащадки будуть жити краще нас. Це відноситься до всіх аспектів життя людини.

 • 01.02.2018

  ГО "ГОПАК" на прохання ініціативної групи мешканців Солом’янського району включилася у вирішення питання стосовно забудови за адресою пров. Платонівський, 6.

 • 27.01.2018

  Світова спільнота останні дні з увагою слідкує за подіями в Давосі. Саме там, в Швейцарії, в цей час зібралися лідери держав, бізнесмени, кращі економісти, якраз ті люди, від яких залежать напрямки розвитку світової економіки вже в 2018 році і, можливо, на десятиліття вперед.

 • 14.01.2018

  В ГО «ГОПАК» звернувся директор підприємства, що утримує магазин за адресою вул.

 • 13.01.2018

  Сьогодні 13 січня - 13 днів  нового 2018 року пройшло. Піднімаючи келихи за новорічним столом, ми бажаємо один одному здоров'я, радості, щастя. Нашій країні - миру, спокою, благополуччя і процвітання.

 • 10.01.2018

  Група людей, що об'єдналася в Вайбері для вирішення проблеми, яка утворилася навколо київської школи № 7 та прилеглого дитячого садочка в зв'язку з будівництвом чергової висотки в мікрорайоні Привокзальний, шукає шляхи вирішення цієї проблеми.

 • 30.12.2017

  Всім відомо, що деякі з мерів м. Києва демонстративно, з великим пафосом відмовляються від отримання заробітної плати, належної їм за посадою. Таким чином, очевидно, демонструючи свою безкорисливість і жертовність в ім'я благополуччя киян і процвітання столиці України.

 • 28.12.2017

  Потяг Перемишль-Київ № 706, 8 вагон. Закінчилося перебування у прекрасному місті Львів. Чудові враження, багато зустрічей, знакові події – все це ми, кияни, веземо додому зі столиці духовності і патріотизму України.

 • 24.12.2017

  Завершується 2017 рік - двадцять шостий рік незалежності України. Історія безжально поглинає черговий часовий діапазон і нам залишається лише згадувати події, що супроводжували наше життя цілий рік, який, на жаль, в ці дні закінчується. Чому «на жаль»? Тому що зовсім мало подій з плюсом ми, як суспільство, можемо віднести до важливих, доленосних для нашої держави.

 • 18.12.2017

  Помаранчева революція та Революція гідності змінили українське суспільство, заставили багатьох громадян переоцінити свої моральні, етичні, життєві цінності. Особливо відчутний вплив на зміну позицій в цих питаннях на людей здійснила остання з революцій. Переважна більшість людей повірила в те, що нарешті вибороли право вирішувати свою долю самостійно, без впливу з-за кордону, без знущань можновладців, які створили злочинні клани і безсоромно проводили системні пограбування держави.

 • 15.12.2017
 • 12.12.2017

  Колишні друзі продовжують на очах у всіх громадян України і, завдяки засобам масової інформації, під пильною увагою світової спільноти чимось мірятися. Перемогу в цьому протистоянні з явною перевагою отримує «грузинський реформатор».

 • 07.12.2017

  Туристи-іноземці, які приїздять в Україну зазвичай звертають увагу на характерну особливість, що супроводжує життя українців: бідна країна, з огляду на рівень соціальних стандартів і ВВП, і безмежна розкіш окремих представників нашого суспільства.

 • 05.12.2017

  Прорив західного кордону, створення протестного табору біля українського парламенту, нарешті, сьогоднішнє звільнення з-під арешту – це все демонструє бездарність і нікчемність влади в Україні. Ганьба правоохоронній системі і Головнокомандувачу, які навіть не можуть захистити свої сумнівні інтереси, не кажучи вже про інтереси держави.

 • 30.11.2017

  Вулиця Якуба Коласа, 25 (м. Київ) – саме за цією адресою встановлено з десяток торгівельних кіосків, що торгують усім, чим душа забажає. Саме сюди нас запросила пенсіонерка Ганна Григорівна, обурившись негідною поведінкою продавців одного з кіосків, який торгує м’ясом.

 • 29.11.2017

  28 листопада о 19.00 на подвір’ї середньої школи № 7, що в Солом’янському районі, зібралися мешканці мікрорайону «Привокзальний» на мітинг протесту. Люди обурені будівництвом 25-поверхового будинку біля школи з порушенням всіх будівельних норм і правил.

 • 28.11.2017

  Не секрет, що реформування в Україні пробуксовує і за майже 4-річне проведення реформ результати негативні. Можемо говорити про успіхи, показувати графіки, малювати цифри, але факт залишається фактом – громадяни України стали набагато бідніші, і продовжується процес тотального зубожіння.

 • 26.11.2017

  Догоріла свічка на підвіконні, закінчився день, який ми назвали День пам’яті жертв Голодоморів. Жахливе відчуття страшного, садистського, нелюдського злочину – знищення 10 млн. українців – паралізує розум, раз по раз навертає сльози на очі, здавлює горло. Як таке могло статися? Дуже багато питань, відповідь на які має дати міжнародний трибунал.

 • 21.11.2017

  Майдан Незалежності. У цей день влада, яка існує завдяки Революції Гідності, повинна була відзвітувати перед присутніми людьми про успіхи і, таким чином, показати, що зусилля народу, його жертви не були марними. Замість цього ми бачимо на місцях, де стояли палатки, важкі бетонно-металеві конструкції, які зроблені якраз для того, щоб люди й не збиралися.

 • 20.11.2017

  Чергова подорож по Україні, на цей раз по Волині і Рівненщині, додала вражень, знайомств з цікавими людьми, змусила ще раз замислитися над питаннями, що існують в нашому суспільстві.

 • 14.11.2017

  Проект бюджету на 2018 рік переданий в парламент на обговорення. Голова ВР А. Парубій розраховує, що тиждень, який настав, буде результативним і документ буде прийнятий в першому читанні. Але, що уряд пропонує українцям?

 • 10.11.2017

  Яка б то не була подорож людини – це не що інше, як нагода дізнатися про щось нове, познайомитися з людьми, про існування яких і не здогадувалися, заглибитися в повсякденне життя людської спільноти. Саме так було і в подорожі по Польщі.

 • 02.11.2017

  З кожним роком, місяцем, днем українці втрачають все більше і більше. Не дивлячись на переможні гасла і ствердження теперішніх керівників держави, кожен з нас на собі відчуває їхню брехливість. Всі дії на високих посадах, рішення, які ними приймаються, тільки погіршують стан справ в Україні, а проблеми, що виникають, вирішуються за рахунок простих громадян. Зубожіння дійшло крайньої межі.

 • 31.10.2017

  В черговий раз вимушені констатувати той факт, що в Україні створений прошарок громадян, яких ми називаємо чиновниками, і це не просто люди, що в силу своєї професійної діяльності так називаються – це клас. Вони живуть за своїми неписаними законами, норми яких ніяк не поєднуються з функціональними обов’язками.

 • 23.10.2017

  "Караоке на Майдані" зібрало більше глядачів, ніж "віче" Саакашвілі. Кияни байдужі до того, що відбувається під Верховною Радою. Навіть безпосередні учасники цих зборів незадоволені тим, що наметами перекрита вулиця Грушевського і тим, що "професійні революціонери", а їх зібралося близько 300 осіб, облаштували свій табір в парку навпроти Українського парламенту.

 • 20.10.2017

  О 13.00 робота пенсіонерів біля Нацбанку закінчилася, можна йти до наглядача та отримувати гроші. Ось так і живемо!

 • 20.10.2017

  Театр продовжується вже четвертий день. Режисер з Грузії, не маючи громадянства та роботи, має можливість фінансувати цю виставу. Розрахунок на дивіденди за результатами. Але платити за це видовище все рівно будемо ми - українці.

 • 18.10.2017

  Протистояння між силовиками та мобілізованими активістами деяких партій і громадських об’єднань, що розпочалося біля будівлі Верховної Ради 17 жовтня 2017 року, є не що інше, як результат більш ніж трирічної роботи Президента П. Порошенка та його "більшості" в парламенті. Кияни не підтримали цю акцію (на киян дуже розраховували), тому що не зрозуміло, хто знову хоче очолити волевиявлення народу.

 • 14.10.2017

  Вітаємо всіх українців, де б вони не жили. Адже доля розкидала нас по усьому світу. Більше 70 млн. людей на Землі знають, що в них є рідна держава і вцей день згадують героїв, що виборювали незалежність нашої країни, боролися з її ворогами. Україна - рідна мати всім нам і ми, її діти, бажаємо щасливої долі, процвітання їй, її громадянам. І нехай згинуть наші вороги! СЛАВА УКРАЇНІ!

 • 11.10.2017

  Бійцям ЗСУ потрібні 3 маскувальні сітки сірого або коричньового кольору, розміром 6 м на 3 м, для маскування авто медичної допомоги. Просимо допомогти. Тел. 097 330 38 70.

 • 10.10.2017

  Постанова Верховною Радою прийнята, спікером ВР та президентом підписана – пенсійна реформа розпочалася. Мабуть українцям потрібно з цього приводу радіти – нарешті почалися зрушення на краще і теперішнім пенсіонерам попустить, що називається, та й майбутні пенсіонери не будуть перейматися недостатком коштів на життя.

 • 07.10.2017

  Бійці 59 бригади ЗСУ отримали зимові бушлати, що закупили волонтери - працівники Українського НДІ промислової медицини з м. Кривий Ріг.

 • 02.10.2017

  На заклик ГО "ГОПАК" про допомогу нашим бійцям, що захищають інтереси України на Донбасі, відгукнулися працівники ДУ "Український НДІ промислової медицини" (м. Кривий Ріг). Дбайливі жіночі руки запакували та відправили зимові бушлати. Це є та єдність народу і армії, яка являє собою запоруку перемоги над будь-яким ворогом. СЛАВА УКРАЇНІ!

 • 28.09.2017

  Підірвали склади боєприпасів, так необхідних нашій армії на Донбасі, в Калинівці Вінницької області. В черговий раз Україна несе колосальні матеріальні втрати. В тому числі і за рахунок поруйнованих будівель населених пунктів, що розташовані навколо підірваного арсеналу, не кажучи вже про чергові страждання людей, які мешкають навколо. За інформацією МНС – це понад 30 тис. осіб, яких вивезли в безпечне місце.

 • 23.09.2017

  Воїни в зоні АТО отримали відправлені ГО "ГОПАК" гумові чоботи і звітували, що все потрапило за призначенням, відправивши світлини. Правда, без облич, у зв’язку з обставинами - війна диктує свої правила.

 • 21.09.2017

  Сьогодні, 21 вересня 2017 року, ГО "ГОПАК" відправила в зону АТО гумові чоботи по замовленню бійців 59 бригади ЗСУ. Кошти на закупівлю необхідного на осінь взуття для наших воїнів надали члени ГО "ГОПАК". Безумовно, волонтери мають виконувати те, що просять захисники нашої Батьківщини, адже це люди, які працюють за покликом серця і їм не байдуже, яке забезпечення має українське військо.

 • 19.09.2017

  19 вересня 2017 року в КМДА проходило засідання земельної комісії.

 • 18.09.2017

  Збільшується напруга навколо дій режиму КНДР. На противагу вимогам світової спільноти молодий корейський лідер-диктатор загрожує світовій безпеці. Йому підігрують (з міжнародних інформаційних джерел) Китай та Росія. Вочевидь конфронтація між західною цивілізацією та ситуативно створеним союзом держав, які володіють ядерною зброєю. Як вийти з цього глухого кута?

 • 17.09.2017

  Автомобілісти Києва та гості, які завітали в столицю, мають можливість попрактикуватися в мистецтві керування автомобілем. В цьому їм сприяють працівники "Київенерго" та Київавтодору.

 • 14.09.2017

  Наші захисники, бійці 59 бригади (10 батальйон 3 рота) ЗСУ потребують нашої допомоги.
  Необхідно:

 • 12.09.2017

  Міхеїл Саакашвілі в Україні і, фактично, святкує свою проміжну перемогу в боротьбі з президентом країни П. Порошенком. Навіть дивно про такі речі казати, адже екс-президент Грузії – це якраз та людина, яку П. Порошенко запросив в Україну як фахівця-реформатора і розраховував на кваліфіковану допомогу в питаннях реформування вже своєї країни. Трапилося ось таке фіаско. Але хіба це перший прорахунок нашого президента?

 • 08.09.2017

  ергове протистояння громадян України, керованих однією з громадських організацій, яка переймається проблемами ввозу з-за кордону та використанням легкових авто в Україні, з депутатами ВР України закінчилася перемир’ям на певних умовах. Безумовно, важливо відстоювати свої права, коли на них наступають і не дають можливості нормально жити. Ми ж бачимо в ситуації, про яку йдеться, зовсім інше. Люди, а це сотні тисяч наших громадян, з порушенням законодавчих норм і правил ввезли на територію держави куплені за кордоном автомобілі.

 • 06.09.2017

  Володимир Путін, коментуючи вимоги США та світової спільноти до Північної Кореї відносно згортання ядерної програми, згадав Саддама Хусейна в такому контексті, що корейці траву будуть їсти, голодуючи, але від своєї ядерної програми не відмовляться. Все тому, що у них є дуже яскравий приклад з Іраком і відмовою цієї країни від своєї аналогічної програми і, як результат, поразка Ірака у війні 2003 року та страта тодішнього лідера бунтівної країни. Але чомусь він не взяв за приклад Україну і її відмову від ядерної зброї в Будапешті в 1994 році.

 • 05.09.2017

  Орієнтовно 10 вересня М.Саакашвілі має перетнути кордон України, рухаючись з Польщі. Як це має відбутися дуже цікаво з огляду на те, що екс-губернатор Одещини втратив громадянство України. Невже буде прориватися з боєм?

 • 04.09.2017

  Територія в Солом’янському районі, що відмежовується вулицями Г.Кірпи, Митрополита Липківського (був. Урицького) та Повітрофлотським проспектом, яка стикується з Повітрофлотським проспектом через Солом’янську площу, дуже активно забудовується 25-поверховими будівлями.

 • 01.09.2017

  Вітаємо українців з Днем Знань! Нехай знання, здобуті в школах, університетах, коледжах, будуть запорукою і базою для зростання добробуту нашого народу. Нехай вчителі, викладачі, вся система освіти України несуть світло знань підростаючому поколінню українців. Щастя вам і наснаги в навчальному процесі та досягненні найвищих результатів.

 • 29.08.2017

  Чи не пора зупинити шахраїв, що, захопивши монопольно контроль в сфері ЖКХ, непомірно підвищують ціни на послуги, які фактично не надаються? Цинічно виглядає підняття на 100% тарифів на прибирання прибудинкової території в канун 26 річниці Незалежності України. Виявляється, що залежність є - від клептоманів.

 • 28.08.2017

  Скоро 1 Вересня. Залишилось декілька днів і діти галасливими юрбами підуть до шкіл з позитивними враженнями від літніх канікул, з надією, що рідні школи їх очікують з нетерпінням та в повній готовності. Але, насправді, в більшості своїй школи на протязі літніх канікул теж "відпочивали", а керівники шкіл, педагогічні колективи переймалися чим завгодно, тільки не проблемами підготовки шкіл до нового навчального року.

 • 24.08.2017

  Шановні співвітчизники, громадяни України, брати і сестри, які вважають себе українцями, але з волі долі знаходяться поза межами рідної землі!

  Вітаємо вас з Днем Незалежності нашої неньки України. Бажаємо успіхів у всьому, щасливого майбутнього вам і процвітання нашій рідній Державі.

 • 23.08.2017

  Тріскотня на вулиці в дворі житлового багатоквартирного будинку не дає можливості зосередитися, дратує. Виглянувши у вікно, бажаючі можуть побачити три особи чоловічої статі з ознаками розумової деградації на обличчі, що, в свою чергу, свідчить про відповідне відношення до алкоголю, виконують «важливу роботу».

 • 06.08.2017

  Формула успіху:

   

 • 04.08.2017

  За останній час, не дивлячись на літнє затишшя в політичному житті країни, відбулося декілька подій, які важко обійти стороною, не звернути увагу чи хоча б подумати про причини та наслідки того, що відбулося.

 • 02.08.2017

  В 2011 році В.Федоришин написав басню під впливом реформи МВС в РФ, яку провів тодішній президент і теперішній прем’єр-міністр РФ Д.Медвєдєв.

  «Медвежья реформа»

 • 02.08.2017

  Вже давно зрозуміло, що половинчасті, неконкретні рішення з реформування українського суспільства призводять до ще більшої зневіри громадян України в можливості змінити все на краще. Люди, які взялися керувати процесами реформування держави не можуть запропонувати конкретний план перебудови, який по своїй суті і за вимогою часу має бути революційним. Можливо, таким, що називається безпрецедентним. Час спливає і це наші втрати.

 • 19.07.2017

  Українське суспільство на стільки заполітизоване, що значний відсоток громадян України цілком можуть кваліфіковано провести аналітичний розбір тієї чи іншої політичної події зі своїми, цілком прийнятними висновками. Це й не дивно: надто багато в одиницю часу відбувається подій всередині країни і за кордоном, які багато в чому впливають на життя українця.

 • 12.07.2017

  10 липня 2017 року заступник Голови Ради ГО «ГОПАК» Ковальчук А.Ю. була присутня на експертному обговоренні реформи системи охорони здоров'я за участі британських експертів, де були представлені основні положення функціонування системи охорони здоров’я Великої Британії.

 • 06.07.2017

  6 липня 2017 року о 10.00 біля будинку КМДА зібралися мешканці столичного мікрорайону Бортничі, в будинках яких довгий час відсутня питна вода.

 • 04.07.2017

  Завершився перший етап боротьби ГО "ГОПАК" з чиновниками, що опікуються ЖКГ в Києві. Тільки після звернення нашої організації по допомогу до НАБУ було відновлено асфальтове покриття прибудинкової території будинку №2 по вул. Богданівській, що в Солом’янському районі м. Києва.

      Десятки телефонних звернень, чотирнадцять письмових звернень в різні інстанції, включаючи прем’єр-міністра України (двічі), результату не принесло.

      Через п’ять днів після звернення та подання всіх матеріалів до НАБУ було виконано те, що мало б робитися рік тому.

 • 04.07.2017

  Вітаємо учасника АТО, бійця Гайсинської 59 бригади МО України Ярослава Байдака, який звертався в ГО "ГОПАК" по допомогу у вирішенні питання щодо виділення земельного наділу згідно існуючих нормативів, з позитивним вирішенням проблеми.

         Виказуємо щиру подяку Голові Тростянчикської сільської ради (Вінницька область) П.А. Будянському за оперативне реагування на наші звернення стосовно забезпечення учасника АТО, нашого захисника земельним наділом.

 • 27.06.2017

  З чим у вас виникають асоціації, коли ви дивитися на найвідомішу картину Казимира Малевича «Чорний квадрат»? Що хотів донести до людей митець, створюючи цю картину? З якими думками він малював чорний квадрат на білому тлі? Що він бачив у той момент? Чому цей квадрат чорний, а не блакитний, помаранчевий, зелений…

 • 20.06.2017
 • 19.06.2017

  Вже відгриміли пристрасті у залі засідань Верховної Ради України стосовно медичної реформи та законопроекту № 6327, зокрема, який був прийнятий в першому  читанні. Згас пропагандистський тиск як в парламенті, так і в МОЗ, а також навколо них – в середі громадських організацій, які переймаються проблемами медицини і в переважній своїй більшості фінансуються за рахунок отримання грантів з-за кордону.

 • 09.06.2017

  Заступника Голови Ради Ковальчук А.Ю. включено до складу конкурсної комісії з проведення відбору кандидатів на заміщення вакантних посад керівників комунальних підприємств, що підпорядковані Департаменту охорони здоров'яКМДА

 • 06.06.2017

  Чому так пече з продажем землі сільськогосподарського призначення? Чому в черговий раз без згоди народу приймаються рішення, що якраз шкодять цьому народу? Хто дав право прем’єр-міністру, президенту в угоду декільком олігархам та МВФ, нехтуючи нормами Конституції України, так вільно поводитися з головним всенародним активом нашої держави?

 • 20.04.2017

  Є такі думки серед деяких українців, що всі негаразди, які маємо в нашій державі, можуть закінчитися тільки в тому випадку, якщо змінимо колір нашого прапору (щонайменше зверху має бути жовтий колір, а знизу – блакитний), змінимо домінуючу релігію, або ж запровадимо ту чи іншу, існуючу в інших державах, модель соціально-політичного устрою.

 • 11.04.2017

  Сьогодні є декілька причин для українців, щоб пишатися собою. По-перше, звичайно, це наші хлопці-боксери, що влаштували флешмоб по агітації світової спільноти за наші цінності. І в першу чергу гордістю переймаються керівники нашої держави, хоча нічого поки що не зробили для таких тріумфів. По-друге, вже самі керівники, як велике досягнення, транслюють «безвіз», мільярдний транш кредиту МВФ, 600-мільйонний кредит від Євросоюзу.

 • 03.04.2017
 • 30.03.2017

  30 березня відбувся брифінг в Українському антикризовому медіацентрі за участю в.о. міністра охорони здоров’я  У. Супрун, представників пацієнтських громадських організацій та USAID. Мова йшла про те, що на сьогоднішній день якісні ліки в Україні майже недоступні для пацієнтів у зв’язку з їх, по-перше, високою вартістю.

 • 30.03.2017
 • 25.03.2017

  Риторика, яка домінує в світовому інформаційному просторі наводить на думку, що жахливі наслідки Другої світової війни людство забуло. Все більше і більше відчуваються тенденції до збільшення напруги в міждержавних відносинах. Все більше і більше фіксується висловлювань світових лідерів – керівників держав про можливість застосування силових методів у вирішенні неузгоджених питань між державами. Безумовно, те, що зробила Росія, анексувавши Крим, перетворило десятилітні зусилля багатьох народів зі створення системи міжнародної безпеки на марні зусилля.

 • 15.03.2017

  В нашому суспільстві є два погляди на вирішення питань, пов’язаних з агресією Росії по відношенню до України. Перше – це мирним демократичним шляхом, шляхом переговорів і санкційного тиску домогтися звільнення анексованих Росією територій. Цей шлях чим далі, тим більше здається нам, українцям, хибним, таким, що не призведе до потрібного результату, а якщо і призведе, то дуже не скоро.

 • 15.03.2017

  Найбільша загроза інтересам українців зараз є з боку існуючої влади. Після рішення Конституційного суду, який за звичай приймає сторону і захищає інтереси можновладців – і це ми вже бачимо протягом 26 років, по ринку землі в Україні, настане час чергового дерибану. Але теперішній дерибан, на відміну від тих, що ми вже пережили, буде як останній цвях в домовину.

 • 16.02.2017
 • 22.11.2016

  Сьогодні немає сенсу розмовляти про негаразди, що існують в нашій державі – вони у всіх сферах нашого життя. Надій на поліпшення все менше. Якщо сидіти і очікувати «манни небесної», то ми дочекаємося найгіршого – Україну розірвуть на шматки і нашим нащадкам знову потрібно буде виборювати право на свою державу. Що робити? Завдання не змінюється: потрібно об’єднуватися і всенародно вирішувати свою долю. Поки чергові грузини, євреї, росіяни не вирішили з українцями, з громадянами України, те, що ніяк не може називатися «благом для народу», українці самі мають вирішувати, як нам далі жити.

 • 09.06.2016

  Два роки минуло з моменту початку задекларованих керівництвом України реформ, але очікуваних результатів громадяни країни так і не побачили. Заміна прем'єр-міністра і деяких міністрів істотних змін в нинішньому положенні справ не внесе. І це тому, що:

  а) люди беруться за реформи, не маючи при цьому плану цих реформ, сподіваючись по ходу зорієнтуватися;

 • 09.06.2016

  Громадянці України,

  Герою України,

  народному депутату Верховної Ради України

  пані Надії Савченко

   

   

  Шановна пані Надія!

 • 25.03.2016

  Шановний Віталіє Едуардовичу!

   

 • 24.03.2016

  Політична криза в Україні знову вирішується «договорняком». Знову нам нав’язують рішення,що з самого початку приречені на провал. Знову суспільству пропонують дискусію не навколо чітких програм з фіксованими в процесі реалізації і по їхньому завершенню результатами, а навколо особистостей. Ми ще два роки тому говорили про те, що Україна може бути успішною лише в тому випадку, коли будуть створені і запрацюють нові механізми управління.

 • 23.03.2016

  Шановний Савік та журналісти каналу 3s.tv!

   

 • 14.03.2016

  Народному депутату Верховної Ради України

  пану Томенку М. В.

   

   

   

   

  Шановний Миколо Володимировичу!

   

 • 08.02.2016

  Міський бюджет Києва виділяє 18% на потреби медицини від загальної суми видатків. При цьому, 11,86% цієї суми складають субвенції держбюджету. Багато це чи мало, важко сказати, не маючи достатньої додаткової інформації, яка розкриває детальну структуру витрат (не тільки загальну суму на потреби швидкої медичної допомоги, багатопрофільної спеціалізованої медичної допомоги, тощо).

 • 16.07.2015

  Реформи, реформи, реформи... – це слово ми чуємо та бачимо всюди. Декому з наших громадян воно, мабуть, вже сниться у вигляді  якогось незрозумілого природного явища. Але за весь час, який минув після Революції гідності, реальних зрушень у житті пересічних громадян не сталося. Засоби масової інформації фіксують та розповідають про прояви корупції, безвідповідальності, нахабства та навіть зради державних інтересів з боку чиновників, високопосадовців у владі. І це вже навіть смішно, якби не було так сумно. Адже ми себе відчуваємо наче в театрі.

 • 13.07.2015

  Дискусії з сусідами, розмови на політичні теми з людьми в потязі, кав’ярні, ще інде – це все протягом якогось часу мене влаштовувало і задовольняло потреби в обміні інформацією, аналізі цієї інформації і, як результат, в формуванні власних висновків. Є багато тем, про які не розповідати треба, а кричати і вимагати конкретні дії від людей, які на людській крові прийшли до влади, наобіцяли багато чого, але не тільки не виконали своїх обіцянок, але навіть погіршили ситуацію в країні. Я не вимагаю «кулю в лоб», але вимагаю не дурити мене і таких, як я.

 • 12.02.2015

  Лист меру Києва

  Вельмишановний Віталію Володимировичу!

  Звертаємось до Вас з приводу необхідності увіковічення події, яка відбулася в нашому місті і, без сумніву, вплинула на перебіг історії не тільки в нашій країні, але й у всьому світі. Мова йде про Революцію Гідності, яка сталася в 2013-2014 рр.

 • 28.12.2014

  Вельмишановний Володимире Борисовичу!

   

 • 23.12.2014

  Якщо в Україні пересічному громадянину сьогодні задати питання, чому в державі немає істотних зрушень на краще в різних сферах життя, суспільства і, в першу чергу, в економіці, відповідь буде однозначною – немає реформ, працюємо таким же чином, як і рік, два, десять тому. Наші лідери, які були фактично народом поставлені на вищі керівні посади в державі, все більше і більше нагадують «попередників».

 • 27.11.2014

  Час повертатися в реалії…

 • 23.11.2014

  Вельмишановні панове Президент США Барак Обама та прем’єр-міністр Великої Британії Джеймс Камерон! 

  Звертаємось до вас як до лідерів держав, які, згідно Меморандуму, який був підписаний в Будапешті в 1994 році, є гарантами безпеки, недоторканості кордонів та територіальної цілісності України.

 • 08.11.2014

  Нині в Україні йде війна. Проте, пересічний громадянин десь у Києві чи у Львові, займаючись власними справами, зовсім не відчуває, що десь на сході лунають вибухи, гинуть люди, громадяни іншої держави роз’їжджають на танках по нашій території. Мешканці поза зони бойових дій почуваються у нібито безпеці. Проте, враховуючи те, що 600-700 кілометрів до Києва – це не відстань, а почуття себе в уявній безпеці притупляє увагу, і ти вже не помічаєш таких речей, про які треба кричати.

 • 06.11.2014

  Що ми очікуємо?

 • 18.10.2014

  Знову вибираємо…

 • 22.09.2014

  Сьогодні ми всі, українці, обговорюємо, як нам вийти зі скрутного становища – економічної та політичної кризи, яка виникла внаслідок псевдо керівництва режиму Януковича, а також події останніх місяців, пов’язані з військовою агресією сусідньої держави. Однак, багато з нас забуває про таку важливу галузь, як медицина, система охорони здоров’я, яка на теперішній час опинилася в стані руйнації.

 • 22.08.2014

  Президенту України

     пану Порошенку П.О.

   

  Вельмишановний Петро Олексійович!

  Звертаюсь до Вас як виборець, що віддав 25.05.2014 р. свій голос за Порошенка П.О. та активно агітував своїх близьких та друзів зробити те саме. Тому відчуваю особисту відповідальність за все, що зараз відбувається в країні і, зокрема, за дії обраного нами Президента. Тому вважаю за доцільне зробити деякі пропозиції.

 • 21.05.2014

  1. Стабілізації ситуації в державі між регіонами.

  2. Подолання корупції з максимальним використанням для цього можливостей громади.

  3. Кардинальної зміни ситуації в економіці на краще.

  4. Розбудови пріоритетних для України галузей народного господарства. Наповнення внутрішнього споживчого ринку товарами власного виробництва.

  5. Збільшення робочих місць в державі в найкоротші терміни. Повернення кваліфікованих робітників-українців із-за кордону.

 • 21.05.2014

  На сьогодні вже більше 20 років Україна, як самостійна держава, веде пошук шляхів розвитку і свого місця в політико-економічному середовищі світу. Змінюються керівники держави, проявляють політичну активність все нові й нові кандидати в еліту суспільства, а зрушень на краще прості українські громадяни не відчувають. А саме в ці дні на нашій землі йде війна, і частина території держави окупована «братньою державою».

 • 12.04.2014

  Криза в Україні на межі вибуху. Непорозуміння і протистояння Сходу та Заходу України вже доходить до акцій із застосуванням зброї або погроз її застосування. І це в країні, громадяни якої завжди пишалися своєю толерантністю, миролюбністю, вмінням залагоджувати найскладніші проблемні питання в суспільстві через діалог. Так було більше 20 років.

 • 02.04.2014

  «Принцип повної компенсації та відповідності» - це той принцип, який має бути в основі прийняття всіх рішень в нашій країні.

 • 26.03.2014

  Для стабілізації ситуації в країні негайно потрібно:

 • 26.03.2014

  Настав час коли потрібно не руйнувати, а будувати, змінити революційні гасла на консолідуючі суспільство вислови. Україна стоїть на межі реального розколу і від дій лідерів, які очолили революційний рух, залежить якою буде наша держава, і чи буде вона взагалі. Тому перше, що потрібно зробити – це припинити риторику, що якимось чином принижує або викликає негативні емоції у жителів, наших співгромадян, сходу, півдня України, а також Криму.

 • 26.03.2014

  Трапилося те, про що набагато раніше говорилось. В результаті необдуманих кроків з боку парламенту України та лідерів революційного руху, базою якого є Майдан в Києві, а також в результаті злочинної дії керівництва Російської Федерації, почалися процеси сепаратистських виступів в Криму. А якщо казати відверто, то в Криму під благочинними гаслами триває агресія ядерної держави Росії проти без’ядерної держави України.

 • 17.03.2014

  Вже усім зрозуміло, що Україна в стані війни з Росією. Захоплення Криму, активна підтримка і безпосередня участь в сепаратистських виступах на півдні і сході України, активна взаємодія з президентом-злочинцем, який втратив довіру народу і був вигнаний народом – все це показує, що російські політики планомірно знищували державу Україна. Є надія, що міжнародний трибунал розставить всі крапки і справедливість нарешті запанує на нашій землі.

 • 13.03.2014

  Створення громадської організації ГОПАК стало необхідним, на думку засновників, після низки політичних дій, що творилися на протязі більш ніж 20 років існування незалежної України, різними владами, які керували державою.

  Діяльність цих влад привела до економічного колапсу держави, різкого загострення міжрегіональних відносин та правового нігілізму в суспільстві. Події, що відбуваються в цей час (березень 2014 року) характеризуються такими поняттями, як хаос, непорозуміння, страх, некерованість процесами, що проходять в державі та за її межами.

 • 07.03.2014

  У Кабінет міністрів України